Кошик
Немає відгуків, додати

Офісні крісла BioSwing

Офісні крісла HAIDER BIOSWING – ергономічні меблі для сидіння, не мають аналогів у всьому світі


Особливості конструкції офісних стільців HAIDER BIOSWING.

Офісні крісла HAIDER BIOSWING, що містять унікальний 3D механізм, дозволяють зберігати однакове положення тіла тривалий час без шкоди для здоров'я. Система реагує на дію тіла, синхронізуючи положення спинки і сидіння. Для кожного руху, вчиненого користувачем, вона починає контр рух. Так тренується мускулатура, нервові закінчення, які беруть участь у підтриманні пози, коли користувач сидить. Це відбувається так само, як Personal Trainer®.

 

 

Якщо ваш робочий день складається зі стуку по клавіатурі і роботи перед монітором, ви знаєте про всі «принади» сидячого способу життя. Першою «виставляє рахунок» спина – ниючі болі в попереку, скутість і оніміння стають вірними супутниками вашого життя. Зберегти здоров'я, працюючи в офісі, можна. Для цього і було розроблене ергономічне крісло BIOSWING.

Позитивний вплив HAIDER BIOSWING® на фізичні і розумові здібності, почуття людини досліджували кілька університетів і науково-дослідних установ.

Модель побудована на базі 3D-технології. У крісло інтегровані елементи-маятники, які розгойдуються і вловлюють найменші імпульси тіла – серцебиття і дихання. Крісло «слухає», що йому повідомляє ваш організм і підлаштовується під вас. Що це дає? Активізується опорно-руховий апарат, м'язи починають працювати, вирівнюється хребет. Рух під час роботи за комп'ютером допомагає сидячій людині залишатися активною. І динаміка ця природна, вона не відволікає від проектів і переговорів. Навпаки: коли тілу добре, мозок працює швидше та ефективніше.

Унікальний динамічний механізм забезпечує:

1.

Тренування м'язів тіла

2.

Зниження статики

3.

Вільну циркуляцію крові, лімфи

4.

Концентрацію уваги, підвищенню продуктивності

5.

Захист від проблем зі спиною і втоми

6.

Свободу рухів і максимальний комфорт

  • Офісні стільці оснащені інноваційним механізмом 3D-Sitzwerk® Haider Bioswing, регулюванням висоти сидіння і положення спинки, які мають ергономічну форму. 

  • Базою є хрестовина з полірованого алюмінію. Оббивка з мікроволокна, натуральної шкіри.

Bioswing представляє 7 лінійок крісел, кожна з яких відрізняється налаштуваннями і статусом. Є більш демократичні моделі для офісних співробітників, дорогі крісла для керівників з максимальною кількістю регулювань.

Визнання в любові цим меблям виправдані. Але нам би хотілося навести реальний приклад із життя. 2 місяці тому до нас звернувся програміст-фрілансер. Його робочий день починається в 9:00 і закінчується о 20:00. 12-годинний робочий день дуже швидко призвів до остеохондрозу. Перед нами стояло завдання знайти стілець, який би дозволяв залишатися продуктивним, але знімав проблему порушеного живлення тканин.

Модель Bioswing була оптимальним рішенням, тому що:

·  налаштовувалася під зріст і вагу замовника;

·  прибирала статику в роботі;

·  була одночасно схожа і не схожа на класичний стілець (це привернуло увагу клієнта).

Через місяць ми отримали лист: «Не писав вам раніше, тому що хотілося протестувати стілець по повній. Я скоротив свій робочий день, тепер працюю до належних 18:00. Результат на зараз – у мене менше болить спина. Я не втомлююся після роботи, уявляєте! Крісло реагує на дихання або закидання ноги за ногу, воно підсилює кожен мій рух. Прибирає перенапруження, завдяки чому я краще концентруюся на робочих завданнях».

Залишатися активним без відриву від виробництва можна. Приходьте і забирайте ваше офісне крісло Bioswing!

Причини, за якими офісне крісло в Києві краще купити в ErgoChair

ErgoChair – офіційний представник HAIDER BIOSWING в Україні.
Комплексний підхід до організації робочого місця.
Безкоштовна консультація по телефону або в шоурумі.
Зручна для покупця схема взаємодії, доставка по всій Україні.
Висока якість збірки і матеріалів, що використовуються, доступна вартість.
На друге замовлення надається знижка. Є знижки, що залежать від суми покупки.
Унікальність властивостей і конструкції пропонованого товару.
На всі моделі поширюється гарантія виробника, післяпродажне обслуговування.
 

Як купити крісло офісне в Україні

Замовте офісний стілець HAIDER BIOSWING в шоурумі ErgoLife або за телефонами на сайті

Оформіть онлайн-замовлення з доставкою