Кошик
Немає відгуків, додати

Комп'ютерні крісла GT CHAIR

Комп'ютерні крісла GT CHAIR розроблені американськими конструкторами бюро DVARY Ergo Seating. Профіль КБ - проектування ергономічних меблів для тривалої роботи за комп'ютером. При цьому використовуються результати антропометричних досліджень, наукових досягнень у біомеханіці, фізіології, гігієні праці

 

 

Опис і призначення комп'ютерних крісел GT CHAIR

  • Штаб-квартира, виробничі площі холдингу знаходяться в США і Гонконзі. Виготовлення комп'ютерних стільців GT CHAIR здійснюється в Китаї на новітніх німецьких роботизованих лініях. Вироби успішно склали тести BIFMA, американського стандарту експлуатації і безпеки, отриманий сертифікат «Ergonomic Chair» TUV, групи організацій з технічного нагляду. Якість стільців для комп'ютера підтверджено випробувальним центром швейцарської компанії SGS, що надає послуги незалежної експертизи.
  • Ергономічні крісла для комп'ютера корисні для дітей і дорослих. Налаштувати під анатомічні особливості користувача дозволяють індивідуальні налаштування. Їх кількість від 7 до 11 у різних моделей. Завдяки максимальній відповідності знижується стомлюваність під час тривалої роботи в сидячому положенні. Використання комп'ютерних крісел GT CHAIR служить відмінною профілактикою захворювань опорно-рухового апарату.

Переваги ортопедичних стільців GT CHAIR

Комп'ютерний стілець GT CHAIR зберігає здоров'я, якщо немає можливості вести активний спосіб життя, вирішує пов'язані з цим проблеми:

1.

  Ергономічне комп'ютерне крісло GT CHAIR підтримує всі відділи хребта. Спина не затікає, а внутрішні органи забезпечуються потрібним об'ємом кисню, тому що область грудей відкрита.

2.

 Можливість коригувати конструкцію під анатомічні особливості фігури. Наявність 11 механізмів регулювання дає змогу змінювати положення спинки, сидіння і підлокітників.

3.

 Універсальність. GT CHAIR можна використовувати в будь-яких робочих кабінетах, для співробітників офісів, керівників, студентів і школярів. Протипоказання для їх використання повністю відсутні. Навпаки, вони рекомендовані кожному, хто багато часу проводять сидячи за комп'ютером.

4.

 Унікальна виробнича лінія німецької розробки, що визнана найбільш інноваційною і найкращою у сфері виробництва ергономічних крісел в 2017 році. 

Чому варто купити комп'ютерне крісло GT CHAIR

Вироби володіють наступними унікальними перевагами:

Крісло, що відповідає всім стандартам ергономіки (сертифікати ISO, BIFMA)

Крісло з підтримкою попереку і механізмами індивідуального регулювання.

Зручне розташування кнопок регулювання на підлокітниках, як у болідах F1

Крісло з анатомічною спинкою, що повторює будову тіла людини.

 

 

 

 

Унікальні механізми синхронізованого руху спинки і сидіння

Поворотна спинка і адаптивна підтримка спини

 

Як купити крісло для комп'ютера

Замовте комп'ютерне крісло на сайті або по телефону

Відвідайте шоурум в Києві

Компетентний консультант надасть всю інформацію, допоможе підібрати модель, враховуючи Ваші вимоги

Доставка будь-якою зручною для Вас транспортною компанією по всій Україні

Наочним підтвердженням якості та комфортності стільців GT CHAIR є їх використання в головних офісах найбільших компаній: