Кошик
Немає відгуків, додати

Столи регульовані по висоті

В організації робочого простору основний акцент робиться на функціональність і зручність. Цим вимогам відповідають регульовані по висоті офісні столи.

 

Призначення та переваги налаштовуваних столів

1.

Комп'ютерні столи з регулюванням висоти – це продумана меблева конструкція для розміщення комп'ютера, здійснення письмової роботи.

2.

Вони створюють ідеальні умови для концентрації на своїй діяльності. Тривале перебування на робочому місці не викликає больових відчуттів або фізичної втоми. Швидка зміна висоти дозволяє змінювати позицію тіла, чергувати положення сидячи і стоячи. В результаті збільшується фізична активність співробітників, знижується ризик виникнення варикозного розширення вен, артрозу, захворювань хребта. Завдяки використанню ергономічного столу поліпшується циркуляція крові, зменшуються головні болі.

3.

Конструкція витримує навантаження від 70 до 200 кг. Цього достатньо, щоб на робочій поверхні розмістити канцелярське приладдя, документи, комп'ютер, офісну техніку.

4.

Новинка - Ergon green 1 і 2 мають ступінчасте регулювання газовим ліфтом. ТОП продажів – столи, виконані в мінімалістичному стилі і моделі Motion з електроприводом.

5.

Всі зразки відмінно вписуються в офісний інтер'єр будь-якого стилю. Вони виготовлені з якісних матеріалів, що не містять шкідливих домішок. Деякі столи, оснащені колесами на опорних ніжках, легко переміщуються всередині приміщення.

 

Купити письмовий стіл у ErgoChair вигідніше

Для покупців, що зробили покупку у нас, очевидні переваги співпраці:

Наші консультанти нададуть професійну допомогу в підборі столу під будь-які критерії і вимоги, виходячи з комплексного підходу до облаштування робочого місця.
Надаються знижки в залежності від обсягу замовлення, а також на наступні покупки.
Ми пропонуємо офісні меблі з Німеччини, Данії, Китаю – вибір різних механізмів і характеристик, великий розкид цін. Є можливість підібрати бюджетний варіант або вишуканий стіл для керівника.
Є офіційними дилерами в Україні. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія виробника.
 

Як придбати стіл, регульований по висоті

Зробіть замовлення, зателефонувавши за телефонами на сайті або оформивши онлайн-заявку з доставкою і установкою

Компанія пропонує зручні форми оплати

Надається гарантія виробника

Стіл регульований по висоті